Hallitus 2018

Varapuheenjohtaja ja toimihenkilöt valitaan vuoden 2018 ensimmäisessä kokouksessa. Vuoden 2017 hallitus ja toimihenkilöt arkistossa »

PUHEENJOHTAJA

Antti Piiroinen, EKOAY
antti.piiroinen@espoo.fi, anttipii@hotmail.com

MUUT HALLITUKSEN JÄSENET

Maija Hakala, EKOAY, maija.h.hakala@espoo.fi
varajäsen: Matti Kangasniemi, EKOAY, matti.kangasniemi@espoo.fi

Minttu Ilveskivi-Hentilä
varajäsen: Henrietta Suomalainen

Tarja Koskinen, Espoon musiikkiopiston opettajat
p. 040 556 6550, tarja.koskinen@emo.fi
varajäsen: Hanne Närhinsalo, Musiikkiopisto Juvenalian opettajat ry
hanne.narhinsalo@juvenalia.fi

Päivi Lahti-Österberg, EKOAY, paivi.lahti-osterberg@espoo.fi
varajäsen: Heli Haaro, EKOAY
p. 040 557 4020, heli.haaro@espoo.fi

Merja Laitinen, Espoon seudun Lastentarhanopettajat ry
p. 0500 606377, laitime57@gmail.com
varajäsen: Kalevi Pesonen

Soili Latvala, ELY
soili.latvala@espoo.fi
varajäsen: Erja Lehtonen, ELY
p. 050 4130 840, erja.lehtonen@espoo.fi

Päivi Liitti-Saarela, EKOAY
p. 040 5042716, paivi.liitti-saarela@kauniainen.fi
varajäsen: Lea Kudjoi-Koivistoinen, EKOAY, lea.kudjoi-koivistoinen@espoo.fi

Satu Lind, EKOAY, satu.lind@espoo.fi
varajäsen: Veera Raivio, EKOAY, veera.raivio@espoo.fi

Jari Nummela, EKOAY
050 3622573, k. 802 5003, 040 557 8305, jari.nummela@espoo.fi
varajäsen: Anu Pukema, EKOAY, anu.pukema@espoo.fi

Ulf-Johan Sunabacka, EGL
gsm 040 5058816, uj.sunabacka@saunalahti.fi
varajäsen: Marcus Lång, EGL
p. 050 330 4434, marcus.lang@kauniainen.fi

TOIMISTO

Komeetankuja 1 A, 02210 Espoo
Sisäpostiosoite: PL 21306, 02070 Espoon kaupunki
p. 09884 3183
toimisto@ekpy.fi, toimisto@ekoay.fi